ul. Kościelna 1,
64-020 Czempiń

+48 (61) 28 26 573

                                             INTENCJE  MSZALNE    21 – 27 X 2019

PONIEDZIAŁEK   21 X  2019

8.00. Za śp. Marię Kaptur – int. od rodziny Gramsz, Lange i Gulik

18.00. Za śp. Marzenę Józefowską – int. od Huberta

18.00. Za śp. Irenę Krych, Eugenię, Stanisława Dopieralskich

 

WTOREK  22 X 2019 św. Jana Pawła II Papieża

8.00. Za śp. Krystiana Matyja – int. od mieszkańców ulicy Kolejowej i Wspólnej

18.00. Za śp. Irenę w 9 r. śm. i Alojzego Maślaków, Janinę, Mariannę, Franciszka Ziaja, Cecylię, Edmunda Szłapczyńskich i zm. z rodziny

 

ŚRODA  23 X 2019

8.00. Za śp. Jerzego Skorupskiego w 3 r. śm., zm. z rodziny Skorupskich, Michalskich, Klemczaków i Jolantę Maćkowiak

17.45. Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

18.00. Za śp. Tomasza Fabiańskiego – int. od siostry i Alicji z rodziną

18.00. Za śp. Michała w rocznicę śm. i Gertrudę Marciniaków, Zygmunta Krzyżostaniaka i zm. z rodziny

 

CZWARTEK  24 X 2019

8.00.  

18.00. Za śp. Bronisławę Jankowiak w 1 r. śm. – int. od rodziny

18.00. Za śp. Marię Glesmann w 17 r. śm., zm. z rodziny Glesmannów, Nowaków, Frąckowiaków i Gablerów

 

PIĄTEK  25 X 2019

8.00. . Za śp. Genowefę Binkowską – int. od Anny i sióstr z rodzinami

17.45. Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.00. Za śp. Annę, Zygmunta, Jerzego Korbik, Władysławę, Stanisława, Romualda Chraplak, Teresę, Władysława Szczeszek

18.00. Za śp. Romana Dulata, Joannę, Franciszka Grygierów, zm. z rodziny Dulatów i Grygierów

 

SOBOTA  26 X 2019

8.00. Za śp. Zenona Chmielarka – int. od córki Violetty z córką Moniką

18.00. Za zmarłych polecanych w Zaduszkach rocznych

18.00. Za śp. Szczepana Szczepaniaka w 6 r. śm. oraz Mirosławę, Leona Szczepaniaków, Łucje Czerwińską

 

  30 NIEDZIELA ZWYKŁA 27 X 2019 Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła   

8.00. Za śp. Tadeusza Popiół z ok. imienin i zm. z rodziny

10.00. Za śp. Tadeusza Szymańskiego w 13 r. śm. i Marię Szymańską

11.30. Za Parafian

 

18.00. Msza św. zbiorowa za Zmarłych – w ich intencji w Domu Księży Emerytów w Poznaniu dodatkowo odprawionych zostanie  11 Mszy św.

  1. Za śp. Annę, Sylwestra, Zdzisława Antoniak, zm. z rodziny Antoniaków i Fryderów
  2. Za śp. Irenę Piechowiak z ok. imienin
  3. Za śp. Genowefę Włodarczak – int. od rodziny Malaków ze Śremu
  4. Za śp. Stefanię Hajder – int. od Hani i Henryka Nowaków oraz od Magdy i Zbigniewa Wieczorków z rodzinami
  5. Za śp. Marka Mroczka – int. od syna Bartosza z rodziną
  6. Za śp. Roberta Kwolek – int. od chrześniaka Adama
  7. Za zmarłych z rodziny Kalewskich, Jankowskich i Glinickich
  8. Za śp. Antoniego, Izabelę, Zbigniewa Szłapka i Helenę Kamińską – int. od wnuczki Ewy z Anglii
  9. Za śp. Helenę Adamską w 15 r. śm. Edmunda i zm. z rodziny Adamskich i Smolarków
  10. Za śp. Alojzego Kosmacza – int. od najbliższych sąsiadów
  11. Za śp. Aleksandra Kapitańczyka – int. od rodziny Pawlaków i Szymańskich oraz za śp. Barbarę Tórz, Zenona Bartkowiaka, Marię, Wincentego Olejnik  
  12. Za śp. Krzysztofa Andrzejewskiego  – int. od rodziny Grzelczykówn z Nowego Borówka
  13. Za śp. Marzenę Józefowską – int. od  brata z żoną i dziećmi
  14. Za śp. Wandę Michałkowkską – int. od wnuków Edyty i Pawła z rodzinami
  15. Za śp. Barbarę Gbór – int od siostry z mężem i rodziną
  16. Za śp. Szczepana w 6 r. śm., Mirosławę Szczepaniak, Czesława Koniecznego i zm. z rodziny
  17. Za śp.  Barbarę Gbór – int. od sąsiadów z ul. 10 Lecia RKS-u
  18. Za śp. Stanisława Borysiaka w 16 r. śm.,  Urszulę Wolną i zm. z rodziny
  19. Za śp. Krystiana Matyja – int. od rodziny Matyjów ze Śremu
  20. Za śp. Marię Kaptur – int. od od córki i syna z rodzinami
  21. Za śp. Mariannę, Stanisława Zaczyków, Agnieszkę, Ludwika Stachowskich

                                                 

Borowo 8.45. Za śp. Katarzynę i Zdzisława Jarnickich i zm. z rodziny Kaczmarków